KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16568220
nr 1656 8220
Peter Hahne
(f. 1955), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 18/20. Bildmått: 24x26 cm, yttermått inklusive ram: 81x62 cm
Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 november 2024
kl 18:13:26
1.000 kr
1.100 kr